Kontakt

RM zřídila dne 09.11.2022 usnesením č. 28/2R/2022 dle § 102 odst. 2 písmene h) zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), v platném znění, své iniciativní a poradní orgány – komise rady města.

Jednací řád komisí RM 13/2020
Příloha 1 – Zápis ze schůze komise (vzor)
Příloha 1 – Zápis ze schůze komise (vzor)
Příloha 2 – osobní dotazník člena komise (vzor)
Příloha 3 – Prohlášení mlčenlivosti (vzor)
Příloha 4 – Podklad pro výplatu odměn členovi komise (vzor)
Příloha 5 – Roční přehled účasti (vzor)

Komise architektury a rozvoje města
Statut komise architektury a rozvoje města
Předseda Radek Polach (Víc pro Nový Jičín s ČSSD)
Místopředseda Blanka Faluši (Víc pro Nový Jičín s ČSSD)
Tajemník Jitka Pospíšilová
Členové Zdeněk Trefil (Je čas na změnu)
Miroslav Seidl (KDU-ČSL)
Jiří Pekárek (Projekty pro NJ)
Zbyněk Choleva (ODS)
Milada Vlčková (ODS)
Milan Uhlár (ANO 2011)
Jana Galiová (ANO 2011)
Lucie Jančaříková (Zelení s Piráty, TOP 09 a STAN)
Eva Chrobáková (Zelení s Piráty, TOP 09 a STAN)
Monika Krutílková (SPD)
Jaroslav Starůstka (KDU-ČSL)
Komise bytová
Statut komise bytové
Předseda Jana Holáňová (KDU-ČSL)
Místopředseda
Tajemník Jaromír Uhlár
Členové Marián Bartoň (Je čas na změnu)
Jarmila Šnerchová (KDU-ČSL)
Tom Bittner (ODS)
Pavel Rozbroj (Víc pro Nový Jičín s ČSSD)
Adam Meixner (Víc pro Nový Jičín s ČSSD)
Eva Strnadllová (ANO 2011)
Hana El-Shikha (ANO 2011)
Aleš Kloda (Zelení s Piráty, TOP 09 a STAN)
Petr Brandejs (Zelení s Piráty, TOP 09 a STAN)
Pavel Liška (SPD)
Tomáš Vlček (ODS)
Komise dopravní
Statut komise dopravní
Předseda Dalibor Janošek (ANO 2011)
Místopředseda Dalibor Tomek (Zelení s Piráty, TOP 09 a STAN)
Tajemník Kateřina Klundová
Členové Aleš Elicer (Je čas na změnu)
Vladimír Jirák (KDU-ČSL)
Jan Rýdl (KDU-ČSL)
Milan Horák (Projekty pro NJ)
Petr Jaroň (ODS)
Marcela Štěpánová (ODS)
Pavel Rozbroj (Víc pro Nový Jičín s ČSSD)
Jiří Klein (Víc pro Nový Jičín s ČSSD)
Jan Kiral (ANO 2011)
Zbyněk Pavelek (Zelení s Piráty, TOP 09 a STAN)
Michal Pořízka (SPD)
Komise kulturní
Statut komise kulturní
Předseda René Lossmann (ODS)
Místopředseda Alena Svobodová (Zelení s Piráty, TOP 09 a STAN)
Tajemník Kateřina Redlová
Členové Blanka Indráková (Je čas na změnu)
Jan Plášil (KDU-ČSL)
Jiří Fojtů (KDU-ČSL)
Martin Szarowský (ODS)
Radek Polach (Víc pro Nový Jičín s ČSSD)
Miroslav Rešl (Víc pro Nový Jičín s ČSSD)
Viktor Dudák (ANO 2011)
Adam Uhlár (ANO 2011)
Michaela Sekerášová (Zelení s Piráty, TOP 09 a STAN)
Kateřina Pořízková (SPD)
Komise obchodu, služeb a cestovního ruchu
Statut komise obchodu, služeb a cestovního ruchu
Předseda Andrej Droščín (Zelení s Piráty, TOP 09 a STAN)
Místopředseda Stanislav Číp (Víc pro Nový Jičín s ČSSD)
Tajemník Radka Bobková
Členové Svatoslava Lenartová (Je čas na změnu)
Jiří Fojtů (KDU-ČSL)
Zbyněk Choleva (ODS)
Petr Wessely (ODS)
Ludmila Kocourková (Víc pro Nový Jičín s ČSSD)
Hana El-Shikha (ANO 2011)
Jan Macháček (ANO 2011)
Julie Bílková (Zelení s Piráty, TOP 09 a STAN)
Pavel Liška (SPD)
Lenka Zrníková (KDU-ČSL)
Komise péče o památky
Statut komise péče o památky
Předseda Miroslav Seidl (KDU-ČSL)
Místopředseda Pavel Wessely (KDU-ČSL)
Tajemník Olga Vítková
Členové Eva Bočková (Je čas na změnu)
René Lossmann  (ODS)
Radek Polach (Víc pro Nový Jičín s ČSSD)
Jaroslav Dvořák (Víc pro Nový Jičín s ČSSD)
Martin Šturala (ANO 2011)
Jaromír Radkovský (ANO 2011)
Kateřina Novotná (Zelení s Piráty, TOP 09 a STAN)
Pavel Bártek (Zelení s Piráty, TOP 09 a STAN)
Pavel Slíva (SPD)
Natalie Koňaříková (ODS)
Komise pro informační technologie
Statut komise pro informační technologie
Předseda Dan Šmajstrla (ODS)
Místopředseda Martin Gazda (Zelení s Piráty, TOP 09 a STAN)
Tajemník Zdeněk Petroš
Členové Jiří Fojtů (KDU-ČSL)
Tomáš Vindiš (ODS)
František Knop (Víc pro Nový Jičín s ČSSD)
Lukáš Stoev (Víc pro Nový Jičín s ČSSD)
Jan Kiral (ANO 2011)
Jaromír Radkovský (ANO 2011)
Radek Ficbauer (Zelení s Piráty, TOP 09 a STAN)
Marek Pohořelský (SPD)
Martin Cachnín (KDU-ČSL)
Komise pro správu majetku města
Statut komise pro správu majetku města
Předseda Dalibor Kocůrek (ODS)
Místopředseda Pavel Farda (Projekty pro NJ)
Tajemník Eva Friedecká
Členové Milan Krotil (Je čas na změnu)
Daniel Chrustawczuk (ODS)
Blanka Faluši (Víc pro Nový Jičín s ČSSD)
Mojmír Zetocha (Víc pro Nový Jičín s ČSSD)
Pavel Kurek (ANO 2011)
Jaromír Radkovský (ANO 2011)
Matěj Bártek (Zelení s Piráty, TOP 09 a STAN)
Kateřina Novotná (Zelení s Piráty, TOP 09 a STAN)
Milena Burgetová (SPD)
Blanka Perútková (KDU-ČSL)
Bronislava Kyselá (KDU-ČSL)
Komise pro výchovu, vzdělávání a volný čas
Statut komise pro výchovu, vzdělávání a volný čas
Předseda Petr Brandejs (Zelení s Piráty, TOP 09 a STAN)
Místopředseda Petr Zapletal (Zelení s Piráty, TOP 09 a STAN)
Tajemník Michaela Bluchová
Členové Aleš Elicer (Je čas na změnu)
Jiří Adamec (KDU-ČSL)
Dalibor Dejmek (KDU-ČSL)
Sylva Beránková (Projekty pro NJ)
Tomáš Vindiš (ODS)
Jitka Žáková (ODS)
Jaroslav Dvořák (Víc pro Nový Jičín s ČSSD)
Rudolf Balon (Víc pro Nový Jičín s ČSSD)
Jindřich Beneš (ANO 2011)
Pavel Tokař (ANO 2011)
Komise sociální a zdravotnická
Statut komise sociální a zdravotnické
Předseda Michaela Bobišová (ANO 2011)
Místopředseda Bohumír Večerek (Zelení s Piráty, TOP 09 a STAN)
Tajemník Daniela Susíková
Členové Jaroslav Kotas (Je čas na změnu)
Jaroslav Perútka (KDU-ČSL)
Marcel Brož (KDU-ČSL)
Zdenka Hrubá (ODS)
Kateřina Veverková (ODS)
Josef Březovský (Víc pro Nový Jičín s ČSSD)
Pavel Kurek (ANO 2011)
Dalibor Váhala (Zelení s Piráty, TOP 09 a STAN)
Kateřina Pořízková (SPD)
Žaneta Marková (Víc pro Nový Jičín s ČSSD)
Komise sportovní
Statut komise sportovní
Předseda Daniel Chrustawczuk (ODS)
Místopředseda Pavel Andrýsek (Víc pro Nový Jičín s ČSSD)
Tajemník Markéta Kvitová
Členové Kateřina Konečná (Je čas na změnu)
Milan Urban (KDU-ČSL)
Lubomír Furmánek (KDU-ČSL)
Pavel Farda (Projekty pro NJ)
Vlastimír Perna (ODS)
Jaroslav Dvořák (Víc pro Nový Jičín s ČSSD)
Pavel Kelar (ANO 2011)
Adam Uhlár (ANO 2011)
Robin Gebauer (Zelení s Piráty, TOP 09 a STAN)
Roman Jandl (Zelení s Piráty, TOP 09 a STAN)
Michal Pořízka (SPD)
Komise zdravého města a místní Agendy 21
Statut komise zdravého města a místní Agendy 21
Předseda Jiří Adamec (KDU-ČSL)
Místopředseda Dan Šmajstrla (ODS)
Tajemník Markéta Jánošíková
Členové Eva Valentová (Je čas na změnu)
Jana Holáňová (KDU-ČSL)
Matyáš Kuchařík (ODS)
Jiří Klein (Víc pro Nový Jičín s ČSSD)
František Knop (Víc pro Nový Jičín s ČSSD)
Dalibor Janošek (ANO 2011)
Jan Macháček (ANO 2011)
Julie Bílková (Zelení s Piráty, TOP 09 a STAN)
Šárka Sochorová (Zelení s Piráty, TOP 09 a STAN)
Monika Krutílková (SPD)
Komise životního prostředí
Statut komise životního prostředí
Předseda Lucie Jančaříková (Zelení s Piráty, TOP 09 a STAN)
Místopředseda Hana Schillerová (Zelení s Piráty, TOP 09 a STAN)
Tajemník Eva Bártková
Členové Emilie Bartoňová (Je čas na změnu)
Jaroslava Petřkovská (KDU-ČSL)
Ivo Šturm (KDU-ČSL)
Pavel Farda (Projekty pro NJ)
Michal Šindler (ODS)
Natalie Koňaříková (ODS)
Josef Březovský (Víc pro Nový Jičín s ČSSD)
Ludmila Kocourková (Víc pro Nový Jičín s ČSSD)
Ivo Biener (ANO 2011)
Josef Hub (ANO 2011)
Miroslava Chmelařová (SPD)