Kontakt

Chcete dostávat informace o Novém Jičíně přímo do vašeho chytrého telefonu? Mít přehled o tom, co se děje, co se připravuje, jaké akce nás čekají a mít kontakty na úřady? Město Nový Jičín má pro Vás aplikaci „Nový Jičín v mobilu„, prostřednictvím které můžete tyto informace do svého chytrého telefonu dostávat. Aplikace funguje na telefonech se systémem Android i iOs a je určena jak pro občany, tak i návštěvníky města. A navíc úplně ZDARMA.


Aplikace „Nový Jičín v mobilu“ Vám poskytne tyto informace:


Aktuality

Novinky z Nového Jičína – nejdůležitější aktuality z městského úřadu, jeho organizací a dalších subjektů. Naleznete zde nejen aktuality, ale také vydávané tiskové zprávy, upozornění na výstrahy a poruchy a informace o investičních akcích.


Kalendář akcí

Neustálý aktuální přehled o kulturních, společenských, sportovních a jiných akcích pořádaných v Novém Jičíně.


Úřad

Tento modul zahrnuje komplexní kontaktní informace na MěÚ Nový Jičín včetně informace o úředních hodinách. Samozřejmostí je telefonní seznam nebo možnost se objednat k jednotlivým přepážkám vybraných agend prostřednictvím rezervačního systému. K dispozici je také přehled krizových zpráv. Nechybí ani aktuální vydání novojičínského zpravodaje a přehled hlášených zpráv v městském rozhlase. Naleznete zde také odkazy na úřední desku, stavy vodních toků nebo odkaz na starší čísla časopisu města.


Kontakty

Kontaktní informace na úřad a jeho zaměstnance, a to včetně interaktivního vyhledávání a okamžitého vytočení čísla. Naleznete zde také SOS kontakty a kontakty na školské, kulturní, sociální a příspěvkové organizace. K dispozici jsou také odkazy na osadní výbory, firmy a služby.


Průvodce

Průvodce vám zobrazí odkazy na vybrané webové stránky s informacemi vztahujícími se k našemu městu.


Doprava

Hledáte informace o místní dopravě? Pak jste zde správně! K dispozici jsou vám jízdní řády linek MHD včetně mapky tras. Může se Vám hodit i přehled TAXI v Novém Jičíně a blízkém okolí. Naleznete zde odkaz na vyhledávání spojení v jízdních řádech jak pro MHD Nový Jičín, tak pro celou ČR.


Hlášení závad

Modul pro hlášení závad a nedostatků v našem městě. Narazili jste na nesvítící lampu, černou skládku, nalomený strom nebo díru v chodníku? Dejte nám o tom vědět.
Intuitivně lze snadno zadat nejen popis závady, ale i místo a foto.

(Přehled nahlášených závad)


Nastavení

Můžete si sami nastavit, jaké kategorie zpráv si přejete odebírat ve formě push notifikací.
Krizové zprávy jsou zasílány automaticky všem uživatelům.


Možnosti, jak si stáhnout aplikaci do svého mobilního telefonu:

  1. Aplikaci si můžete stáhnout pomocí odkazu na www stránkách autora aplikace.
  2. Vyhledáním „Nový Jičín v mobilu“ v Google Play (Android) nebo App Store (iPhone).
  3. Načtením QR kódu s odkazem pro stažení aplikace z Google Play nebo a z App Store.

Vlastníkem aplikace je Město Nový Jičín. Aplikaci vytvořila společnost Eternal, s.r.o. ve spolupráci s Městem Nový Jičín. Náměty na rozšíření a vylepšení aplikace zasílejte na webinfo@novyjicin.cz.