Odborné komise RM

RM zřídila dne 3.12.2018 usnesením č. 18/R2/2018 dle § 102 odst. 2 písmene h) zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), v platném znění, své iniciativní a poradní orgány – komise rady města.
Krom uvedených zkratek politických stran jsou další zkratky: OV – odborná veřejnost, NSP – Novojičínské sdružení podnikatelů.

pdf Jednací řád komisí RM 3/2019 (pdf, 174 KB)

 

Komise architektury a rozvoje města
pdf Náplň činnosti komise architektury a rozvoje města (pdf, 38 KB)
Předseda Jaromír Radkovský (ANO)
Místopředseda Miroslav Seidl (KDU-ČSL)
Tajemník Kateřina Riedlová
Členové Miroslav Mixa (ANO)
Eva Chrobáková (SZ / TOP09)
Ondřej Kafka (SZ / TOP09)
Zdeněk Stanislav (ODS)
Zbyněk Choleva (ODS)
Hana Hůlová (SZ / TOP09)
Mojmír Zetocha (ČSSD)
Miroslav Rešl (ČSSD)
Pavel Farda (Piráti/Svobodní)
Jaromír Výtisk (SPD)
Zdeněk Trefil (KSČM)
Jana Dedecius Martochová (OV)
Ondřej Vrána (OV)
Jiří Raška (OV)
Milan Uhlár (NSP)
Komise bytová
pdf Náplň činnosti komise bytové (pdf, 33 KB)
Předseda Hana El-Shikha (ANO)
Místopředseda Martin Biskup (ODS)
Tajemník Alena Zapalačová
Členové Eva Strnadlová (ANO)
Jaromír Galeta (SZ / TOP09)
Marie Mynářová (SZ / TOP09)
Helena Rýdlová (KDU-ČSL)
Milan Urban (KDU-ČSL)
Josef Kelnar (ČSSD)
Stanislav Číp (ČSSD)
Pavel Liška (SPD)
Hana Černochová (KSČM)
Klukan Valer (NSP)
Šárka Loskotová
Alena Figarová
Daniela Vokáčová
Komise dopravní
pdf Náplň činnosti komise dopravní (pdf, 33 KB)
Předseda Dalibor Janošek (ANO)
Místopředseda Vladimír Jirák (KDU-ČSL)
Tajemník Libor Macíček
Členové Dalibor Tomek (SZ / TOP09)
Zbyněk Pavelek (SZ / TOP09)
Petr Jaroň (ODS)
Marcela Štěpánová (ODS)
Jan Rýdl (KDU-ČSL)
Pavel Rozbroj (ČSSD)
Jiří Klein (ČSSD)
Pavel Farda (Piráti/Svobodní)
Miloslav Zadrapa (SPD)
Rudolf Bajger (KSČM)
Petr Londin (OV)
Stanislav Číp (NSP)
Komise kulturní
pdf Náplň činnosti komise kulturní (pdf, 33 KB)
Předseda René Lossmann (ODS)
Místopředseda Pavel Bártek (OV)
Tajemník Kateřina Redlová
Členové Viktor Dudák (ANO)
Adam Uhlár (ANO)
Kateřina Novotná (SZ / TOP09)
Markéta Dendišová (SZ / TOP09)
Alena Kupková (ODS)
Jiří Fojtů (KDU-ČSL)
Patricie Plášilová (KDU-ČSL)
Miroslav Rešl (ČSSD)
Jan Machander (ČSSD)
Jan Vojkovský (Piráti/Svobodní)
Taťána Pavlátová (SPD)
Blanka Indráková (KSČM)
Michal Baroň (OV)
Alena Svobodová (OV)
Jarmila Imrýšková (NSP)
Iva Pollaková (OV)
Komise obchodu, služeb a cestovního ruchu
pdf Náplň činnosti komise ochodu, služeb a cestovního ruchu (pdf, 34 KB)
Předseda Blanka Faluši (ČSSD)
Místopředseda
Tajemník Radka Bobková
Členové Hana El-Shikha (ANO)
Jan Macháček (ANO)
Andrej Droščín (SZ / TOP09)
Stanislav Bartoň (SZ / TOP09)
Zbyněk Choleva (ODS)
Jiří Adamec (KDU-ČSL)
Ludmila Kocourková (ČSSD)
Zuzana Podmolová (Piráti/Svobodní)
Svatava Lenartová (KSČM)
Stanislav Číp (NSP)
Alexandr Kodada (NSP)
Jarmila Imrýšková
Bohumír Vykoupil
Komise péče o památky
pdf Náplň činnosti komise péče o památky (pdf, 33 KB)
Předseda Pavel Wessely (KDU-ČSL)
Místopředseda Zdeněk Tupý (SZ / TOP09)
Tajemník Simona Holčáková
Členové Jaromír Radkovský (ANO)
Martin Šturala (ANO)
Petr Tupý (SZ / TOP09)
Miloš Lossmann (ODS)
Ivan Týle (ODS)
Miroslav Seidl (KDU-ČSL)
Jaroslav Dvořák (ČSSD)
Josef Březovský (ČSSD)
Alžběta Gregorová (Piráti/Svobodní)
Lubomír Mamula (KSČM)
Komise pro otevřené město
pdf Náplň činnosti komise pro otevřené město (pdf, 30 KB)
Předseda Radovan Jansa (SZ / TOP09)
Místopředseda Martin Gazda (SZ / TOP09)
Tajemník Zdeněk Petroš
Členové Michaela Bobišová (ANO)
Petr Okáč (ANO)
Radek Hanák Ficbauer (SZ / TOP09)
Zdeněk Stanislav (ODS)
Tomáš Vindiš (ODS)
Monika Randusová (KDU-ČSL)
Pavel Bartoš (KDU-ČSL)
Dan Šmajstrla (ODS)
Emil Adámek (Piráti/Svobodní)
Rudolf Pavlát (SPD)
Albert Kukol (KSČM)
Lukáš Haraga (OV)
Daniel Fojtík (NSP)
Komise pro správu majetku města
pdf Náplň činnosti komise pro správu majetku města Nový Jičín (pdf, 36 KB)
Předseda Kamil Žák (Piráti/Svobodní)
Místopředseda
Tajemník Jaromír Uhlár
Členové Milan Uhlár (ANO)
Jaromír Radkovský (ANO)
Matěj Bártek (SZ / TOP09)
Filip Larmer (SZ / TOP09)
Martin Biskup (ODS)
Daniel Chrustawczuk (ODS)
Jaroslav Perútka (KDU-ČSL)
Blanka Faluši (ČSSD)
Mojmír Zetocha (ČSSD)
Miloslav Zadrapa (SPD)
Eva Bočková (KSČM)
Andrej Droščín (NSP)
Vladimíra Lipinská (NSP)
Komise pro výchovu, vzdělávání a volný čas
pdf Náplň činnosti komise pro výchovu, vzdělávání a volný čas (pdf, 36 KB)
Předseda Petr Zapletal (SZ / TOP09)
Místopředseda
Tajemník Michaela Bluchová
Členové Alena Čípová (ANO)
Dalibor Dejmek (SZ / TOP09)
Jitka Žáková (ODS)
Tomáš Vindiš (ODS)
Patricie Plášilová (KDU-ČSL)
Jiří Adamec (KDU-ČSL)
Jaroslav Dvořák (ČSSD)
Stanislav Kovář (ČSSD)
Pavel Bílek (Piráti/Svobodní)
Taťána Pavlátová (SPD)
Aleš Elicer (KSČM)
Martin Klumpler (OV)
Zuzana Rosová (OV)
Daniel Přáda (OV)
Ivan Týle (OV)
Lidmila Kramolišová (NSP)
Komise sociální
pdf Náplň činnosti komise sociální (pdf, 35 KB)
Předseda Richard Pešat (SZ / TOP09)
Místopředseda
Tajemník Daniela Susíková
Členové Michaela Bobišová (ANO)
Pavel Kurek (ANO)
Bohumír Večerek (SZ / TOP09)
Šárka Sochorová (SZ / TOP09)
Zdenka Hrubá (ODS)
Marcel Brož (KDU-ČSL)
Jaroslav Perútka (KDU-ČSL)
Ludmila Šnejdrlová (Opálková) (ČSSD)
Jaromír Výtisk (SPD)
Jaroslav Kotas (KSČM)
Radka Čapková (OV)
Alice Hynčicová (OV)
Tereza Wiltschová (OV)
Dana Jančálková (OV)
Komise sportovní
pdf Náplň činnosti komise sportovní (pdf, 35 KB)
Předseda Daniel Chrustawczuk (ODS)
Místopředseda
Tajemník Markéta Kvitová
Členové Adam Uhlár (ANO)
Tomáš Kratochvíl (ANO)
Eva Chrobáková (SZ / TOP09)
Roman Jandl (SZ / TOP09)
Dalibor Kocůrek (ODS)
Milan Urban (KDU-ČSL)
Lubomír Furmánek (KDU-ČSL)
Pavel Andrýsek (ČSSD)
Jiří Hrachovec (ČSSD)
Petra Žáková (Piráti/Svobodní)
Michal Pořízka (SPD)
Kateřina Konečná (KSČM)
Pavel Kelar (OV)
Petr Jaroň (OV)
Komise zdravého města a místní Agendy 21
Předseda Jaroslav Perútka (KDU-ČSL)
Místopředseda Radka Filipíková (SZ / TOP09)
Tajemník Lucie Hrdličková
Členové Dalibor Janošek (ANO)
Jan Macháček (ANO)
Eva Valentová (ANO)
Lucie Jančařiková (SZ / TOP09)
Zuzana Rosová (SZ / TOP09)
Dan Šmajstrla (ODS)
Eva Kukolová (ODS)
Petra Perútková (KDU-ČSL)
Jiří Klein (ČSSD)
Miroslava Chmelařová (SPD)
Gabriela Hanáková (KSČM)
Martina Vrbová (NSP)
Daniel Fojtík (OV)
Lenka Chobotová (OV)
Monika Vindišová
Komise zdravotnická
pdf Náplň činnosti komise zdravotnické (pdf, 32 KB)
Předseda Ludmila Šnejdrlová (Opálková) (ČSSD)
Místopředseda
Tajemník Daniela Susíková
Členové Pavel Kurek (ANO)
Hana El-Shikha (ANO)
Dalibor Váhala (SZ / TOP09)
Šárka Sochorová (SZ / TOP09)
Zdenka Hrubá (ODS)
Dan Šmajstrla (ODS)
Blažena Furmánková (KDU-ČSL)
Nelly Suchomelová (Piráti/Svobodní)
Blanka Průšková (SPD)
Stanislava Mikolášová (KSČM)
Komise životního prostředí
pdf Náplň činnosti komise životního prostředí (pdf, 35 KB)
Předseda Ivan Týle (ODS)
Místopředseda
Tajemník Eva Bártková
Členové Josef Hub (ANO)
Filip Janošek (ANO)
Ivo Biener (ANO)
Hana Hůlová (SZ / TOP09)
Lucie Jančařiková (SZ / TOP09)
Pavel Vala (SZ / TOP09)
Jaroslava Petřkovská (KDU-ČSL)
Pavel Merenda (KDU-ČSL)
Pavel Malicher (ČSSD)
Josef Březovský (ČSSD)
Rudolf Pavlát (SPD)
Emílie Bartoňová (KSČM)