Jarní cyklojízda pořádaná Zdravým městem Nový Jičín v pátek 22. května 2026 přilákala letos přes 50 nadšených účastníků. Společně vyrazili od Pumptracku v areálu bývalého Horního nádraží a užili si pohodovou projížďku po cyklostezce Koleje až k oblíbenému výletišti u Zrzávky. Do pelotonu se zapojili cyklisté, koloběžkáři i bruslaři všech věkových kategorií a odpoledne si zpestřili aktivitami připravenými pro děti i dospělé. Atmosféra byla přátelská, jarní a plná energie.









