Kontakt
6.11.2023

Obyvatelé města mohou ode dneška navštívit zcela novou pobočku České pošty, která sídlí v druhém patře nedávno zrekonstruovaného obchodního centra Javor. Za přítomnosti zástupců vedení města provoz nové pobočky České pošty v prostorách OC Javor slavnostně zahájil Miroslav Štěpán, pověřený zástupce generálního ředitele České pošty. Slavnostní otevření nové pobočky České pošty v proběhlo v brzkých ranních hodinách v pondělí 6. listopadu.

Česká pošta tak otevřela již desátou pobočku s novým proklientským konceptem obsluhy, s moderním a inovativním designem. Na rozdíl od původní bodovy pošty je nová pobočka bezbariérová. Disponuje celkem osmi přepážkami, z toho 3 jsou univerzální, 1 přepážka Balíkovny, 1 přepážka balíková, 2 specializované přepážky a také tzv. ePošta, jež umožní přesunout například operace CzechPointu na specializovanou přepážku konzultačního typu a tím uvolnit čas na univerzálních přepážkách.

„Jsem rád, že občané města budou moci využívat služeb pošty v novém příjemném prostředí, které bude odpovídat současným trendům a těším se, že se občanům dostane služeb na vyšší zákaznické úrovni,“ uvedl starosta města Stanislav Kopecký. „Rád bych poděkoval panu Čaníkovi za grafický návrh města, konkrétně budovy Staré pošty, který bezpochybně zpříjemní prostory nové pobočky,“ doplnil závěrem Kopecký.

Otevírací doba pobočky zůstává stejná. Poštu můžete navštívit ve všední dny od 8 do 18 hodin a v sobotu od 8 do 12 hodin.

Více informací naleznete na webových stránkách České pošty.