Říjen 2019
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
30.9.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Historie záznamu zvuku - výstava

Kategorie: Hlavní17:00: Dny umění nevidomých na Moravě - Markéta Evjáková

1.10.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Dny umění nevidomých na Moravě - Markéta Evjáková

Kategorie: Hlavní14:00: Kodaň

2.10.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Dny umění nevidomých na Moravě - Markéta Evjáková

Kategorie: Hlavní17:00: Navždy první - výstava fotografií

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní17:30: Hudba a slovo

3.10.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Dny umění nevidomých na Moravě - Markéta Evjáková

Kategorie: Hlavní17:00: Navždy první - výstava fotografií

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní17:00: Beseda s Veronikou Hurdovou alias "KRKAVČÍ MATKOU"

Kategorie: Hlavní17:00: Co s námi bude?

4.10.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Dny umění nevidomých na Moravě - Markéta Evjáková

Kategorie: Hlavní17:00: Navždy první - výstava fotografií

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

5.10.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Dny umění nevidomých na Moravě - Markéta Evjáková

Kategorie: Hlavní17:00: Navždy první - výstava fotografií

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní15:00: Oslavy 100 let Orla - Zábavné odpoledne pro děti i dospělé

Kategorie: Hlavní17:00: Koncert svobodné tvorby

Kategorie: Hlavní20:00: Veronika Kačo & Adan Sanchez

6.10.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Dny umění nevidomých na Moravě - Markéta Evjáková

Kategorie: Hlavní17:00: Navždy první - výstava fotografií

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní10:00: Oslavy 100 let Orla - Slavnost

7.10.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Dny umění nevidomých na Moravě - Markéta Evjáková

Kategorie: Hlavní17:00: Navždy první - výstava fotografií

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

8.10.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Dny umění nevidomých na Moravě - Markéta Evjáková

Kategorie: Hlavní17:00: Navždy první - výstava fotografií

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní9:00: Výstava tří autorů

Kategorie: Hlavní18:00: USA – Florida a jižní státy

9.10.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Dny umění nevidomých na Moravě - Markéta Evjáková

Kategorie: Hlavní17:00: Navždy první - výstava fotografií

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní16:00: Jak se bavit s dětmi o drogách

Kategorie: Hlavní16:55: XVII. MFOF-středa

Kategorie: Hlavní17:00: XVII. MFOF-permanentka

Kategorie: Hlavní19:00: Osmyčky

10.10.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Dny umění nevidomých na Moravě - Markéta Evjáková

Kategorie: Hlavní17:00: Navždy první - výstava fotografií

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní17:00: XVII. MFOF-čtvrtek

11.10.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Navždy první - výstava fotografií

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní17:00: XVII. MFOF-pátek

Kategorie: Hlavní17:30: Řeči, které léčí

12.10.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Navždy první - výstava fotografií

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní9:00: IT pro všechny od 9 do 99 let

Kategorie: Hlavní9:00: Podzimní tvoření - Drátkování

Kategorie: Hlavní10:00: Den pro klobouk II.

Kategorie: Hlavní14:00: XVII. MFOF-sobota

13.10.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Navždy první - výstava fotografií

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní14:00: XVII. MFOF-neděle

Kategorie: Hlavní16:00: Basketbal BC Nový Jičín / BCM Orli Prostějov

14.10.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Navždy první - výstava fotografií

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

15.10.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Navždy první - výstava fotografií

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní8:00: Kurz "Senioři komunikují"

16.10.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Navždy první - výstava fotografií

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní8:00: Kurz "Senioři komunikují"

17.10.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Navždy první - výstava fotografií

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní8:00: Kurz "Senioři komunikují"

18.10.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Navždy první - výstava fotografií

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní16:00: Fotím špičkově mobilem

Kategorie: Hlavní17:30: Za tajemstvím dlouhověkosti

Kategorie: Hlavní20:00: Tykráso

19.10.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Navždy první - výstava fotografií

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní9:00: Výroba koženého batohu nebo kabelky

Kategorie: Hlavní16:00: Podzimní koncert - Ondrášek

Kategorie: Hlavní19:00: Prkna v Galerce 8.

20.10.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Navždy první - výstava fotografií

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní16:00: Popelka

21.10.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Navždy první - výstava fotografií

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní9:30: Za kamarády z televize 6

Kategorie: Hlavní17:30: Nachlazení - nutné zlo?

22.10.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Navždy první - výstava fotografií

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní20:00: Dobrá smrt

23.10.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Navždy první - výstava fotografií

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

24.10.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Navždy první - výstava fotografií

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní8:00: Den turistických informačních center

25.10.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Navždy první - výstava fotografií

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní8:00: Novojičínský jarmark podzimní

Kategorie: Hlavní20:00: Jazz klub & The Rainbreakers (UK)

26.10.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Navždy první - výstava fotografií

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

27.10.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Navždy první - výstava fotografií

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

28.10.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Navždy první - výstava fotografií

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

29.10.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Navždy první - výstava fotografií

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní20:00: Joker

30.10.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Navždy první - výstava fotografií

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

31.10.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Navždy první - výstava fotografií

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní16:30: Bylinkování pro ženy a děti

Kategorie: Hlavní20:00: Abstinent

1.11.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní20:00: Stáhni a zemřeš

2.11.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní9:30: Alpicross 2019

3.11.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Return to calendar