Listopad 2019
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
28.10.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Navždy první - výstava fotografií

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

29.10.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Navždy první - výstava fotografií

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

30.10.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Navždy první - výstava fotografií

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

31.10.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Navždy první - výstava fotografií

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní16:30: Bylinkování pro ženy a děti

Kategorie: Hlavní20:00: Abstinent

1.11.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní17:00: Bohoslužby se vzpomínkou na naše zesnulé

2.11.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní9:30: Alpicross 2019

3.11.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

4.11.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní17:00: Výstava Fotoklubu Beseda Otrokovice

5.11.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní17:00: Výstava Fotoklubu Beseda Otrokovice

Kategorie: Hlavní9:00: “NOVÝ JIČÍN A OKOLÍ”

Kategorie: Hlavní17:30: Hra / 2019

6.11.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní17:00: Výstava Fotoklubu Beseda Otrokovice

Kategorie: Hlavní20:00: Slayer: The Repentless Killogy

7.11.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní17:00: Výstava Fotoklubu Beseda Otrokovice

8.11.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní17:00: Výstava Fotoklubu Beseda Otrokovice

Kategorie: Hlavní20:00: Vadivojna LaChia trio

9.11.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní17:00: Výstava Fotoklubu Beseda Otrokovice

Kategorie: Hlavní9:00: Tajemství ženského pánevního dna s Lenou Achmeer

Kategorie: Hlavní14:00: SOUSTŘEDĚNÍ - DŘEVÁRNY, LARP

10.11.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní17:00: Výstava Fotoklubu Beseda Otrokovice

11.11.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní17:00: Výstava Fotoklubu Beseda Otrokovice

Kategorie: Hlavní9:30: Nekalé obchodní praktiky "šmejdů"

12.11.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní17:00: Výstava Fotoklubu Beseda Otrokovice

Kategorie: Hlavní19:00: Ladislav Zibura – Prázdniny v Evropě

13.11.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní17:00: Výstava Fotoklubu Beseda Otrokovice

Kategorie: Hlavní17:30: První pomoc u malých dětí

Kategorie: Hlavní19:00: Hana Zagorová a Petr Rezek-vyprodáno!

14.11.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní17:00: Výstava Fotoklubu Beseda Otrokovice

Kategorie: Hlavní17:00: Amnestie

Kategorie: Hlavní19:00: Batacchio

15.11.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní17:00: Výstava Fotoklubu Beseda Otrokovice

Kategorie: HlavníCelý den: Festival bylinek, kávy a čaje

16.11.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní17:00: Výstava Fotoklubu Beseda Otrokovice

Kategorie: HlavníCelý den: Festival bylinek, kávy a čaje

Kategorie: Hlavní19:00: Posezení u cimbálu

17.11.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní17:00: Výstava Fotoklubu Beseda Otrokovice

Kategorie: Hlavní14:00: 30. výročí sametových událostí

Kategorie: Hlavní16:45: The Plastic People of the Universe (Janíček, Brabenec, Kvasnička, Judl, Babka)

18.11.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní17:00: Výstava Fotoklubu Beseda Otrokovice

Kategorie: Hlavní17:30: Falešně

19.11.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní17:00: Výstava Fotoklubu Beseda Otrokovice

Kategorie: Hlavní20:00: Karel, já a ty

20.11.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní17:00: Výstava Fotoklubu Beseda Otrokovice

Kategorie: Hlavní8:00: Den zdraví zdarma

21.11.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní17:00: Výstava Fotoklubu Beseda Otrokovice

Kategorie: Hlavní19:00: Lež

Kategorie: Hlavní20:00: Depeche Mode: SPIRITS in the Forest

22.11.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní17:00: Výstava Fotoklubu Beseda Otrokovice

Kategorie: Hlavní20:00: Kulturní úderka

23.11.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní17:00: Výstava Fotoklubu Beseda Otrokovice

Kategorie: Hlavní19:00: Galavečer českého Barbershopu

24.11.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní17:00: Výstava Fotoklubu Beseda Otrokovice

Kategorie: Hlavní15:30: Hurá na pohádky

25.11.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní17:00: Výstava Fotoklubu Beseda Otrokovice

Kategorie: Hlavní9:30: Za Kamarády z televize 7

Kategorie: Hlavní17:30: Dálava

Kategorie: Hlavní20:00: První zrádce

26.11.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní17:00: Výstava Fotoklubu Beseda Otrokovice

27.11.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní17:00: Výstava Fotoklubu Beseda Otrokovice

28.11.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní17:00: Výstava Fotoklubu Beseda Otrokovice

29.11.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní17:00: Výstava Fotoklubu Beseda Otrokovice

Kategorie: Hlavní8:00: Adventní jarmark

Kategorie: Hlavní19:00: Moje tango

Kategorie: Hlavní20:00: Jazz klub & Shahab Tolouie Trio (support: Hakuna Matata)

30.11.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní17:00: Výstava Fotoklubu Beseda Otrokovice

Kategorie: Hlavní8:00: Adventní jarmark

Kategorie: Hlavní9:00: Výroba koženého batohu nebo kabelky

1.12.2019

Kategorie: Hlavní17:00: Výtvarné zpracování skla a umělecký design

Kategorie: Hlavní8:00: Adventní jarmark

Return to calendar