Aktuálně hlášené zprávy

 

NAZEVOBSAHTERMÍN
INFORMACE O PLÁNOVANÉM PŘERUŠENÍ DODÁVKY ELEKTŘINYAKTUÁLNĚ INFORMOVAT
INFORMACE O PLÁNOVANÉM PŘERUŠENÍ DODÁVKY VODYAKTUÁLNĚ INFORMOVAT
BENEFIČNÍ KONCERTEvangelická církev v Novém Jičíně zve všechny zájemce na adventní benefiční koncert v podání komorního orchestru Pavla Josefa Vejvanovského. Během koncertu proběhne prezentace činnosti spolku stomiků ILCO Novojičínska. Benefiční koncert se koná první adventní neděli 1.prosince v 17,00 hodin v modlitebně evangelické církve v Janáčkových sadech. do 29.11.
POZVÁNKA NA BASKETBasketbalový klub Nový Jičín zve všechny příznivce basketbalu na utkání 1. ligy mužů mezi BC Nový Jičín a BK Opava B, které proběhne ve sportovní hale Krytý bazén v neděli 24.11.2019 od 16.00 hodin.do 22.11.
INFORMACE KE SVOZU BIOODPADUPoslední svoz biologicky rozložitelných odpadů je naplánován na pondělí 25.11. Následně po tomto termínu dojde k postupnému stahování nádob z jednotlivých stanovišť. Po odstranění kontejnerů nebude již možno odpady na místa ukládat. I nadále lze bezplatně odevzdávat BRO ve sběrných dvorech na ulici Palackého a Propojovací. Předpokládaný termín opětovného zahájení svozů - duben 2020.do 25.11.