Navigace: Úřad|veřejná správa > DOTAZY A ODPOVĚDI                
Začátek HTML stránky

Dotazy a odpovědi

Všechny kategorie dotazů

UPOZORNĚNÍ: Při vkládání „Dotazů“ jde o vzdálený přístup, kde při nečinnosti dochází k automatickému odpojení přístupu. Nedojde k zápisu DOTAZU do databáze.

Pokud chcete položit nový dotaz na náš úřad, musíte být registrovaný uživatel. Vyhrazujeme si právo neodpovídat na anonymní, vulgární, rasistické, urážlivé či jinak nevhodné dotazy. Děkujeme za pochopení.

Položit nový dotaz

Dotaz:

Dobrý den,ráda bych se zeptala jestli je správné že na ulici Nabřežní, za školním hřištěm, je veřejný kontejner na odpady opatřený zámkem a tudíž kolemjdoucí nemá šanci vložit odpadky. Protože jsem majitelkou psa a poctivě po něm uklízím, ale bohužel se sáčkem jsem musela jít od školy až na sídliště Riegerova, abych našla odpadkový koš. Takže reakce pejskařů mne někdy nepřekvapí, když řeší otázku"Kam s ním" Ludmila Teuerová

Zadal: Ludmila Teuerová, 25.08.2015 22:13

Odpověď:Dobrý den. Děkujeme za Váš dotaz i za příkladný postoj k čistotě veřejného prostranství. Přestože se uzamčený kontejner na směsný komunální odpad nachází na veřejném prostranství, nemusí jít o veřejně přístupný kontejner pro všechny občany. Takový kontejner může např. sloužit pro potřeby některé právní osoby - podnikatele. V takovém případě pouze původce odpadů v souladu se zákonem o odpadech zabezpečil odpady před nežádoucím znehodnocením, odcizením nebo únikem.Pokud jde o kontejner (případně jakýkoli shromažďovací prostředek) určený pro potřeby všech občanů, měl  by obecně sloužit k jejich potřebám, což v případě zamknutí neplatí. Na druhou stranu lze pochopit, že obyvatelé nemovitostí, kteří si o nádobu požádali, si ji chrání. Někdy se stává, že nádoby jsou nadměrně plněny odpady jinými osobami a kapacita nádoby pak není dostačující pro občany, kteří si o kontejner požádali.

 

Odpověděl: Marie Machková, tisková mluvčí, 04.09.2015 10:53

Kategorie dotazu:

Různé

Dotaz:

Dobrý den. Nastěhovala jsem se do nového bytu, kde jsem zjistila, že mi pouliční lampa (velké kulaté světlo) svítí přímo do ložnice, což mi absolutně znepříjemňuje spánek. Bohužel žaluzie jsou nedostačující. Lampa stojí přímo naproti mému oknu. Chtěla jsem se zeptat, zda se s tím dá něco dělat. Jedná se o byt na ul.B.Martinů. Děkuji za odpověď. Š.B.

Zadal: Šárka Bálková, 02.09.2015 08:45

Odpověď:

Dobrý den. Rozumím Vašemu pocitu. Bohužel kvůli jednomu bytu nelze přemisťovat lampu veřejného osvětlení. Údajně však existují závěsy, které jsou neprůsvitné a nepropouštějí světlo. Zkuste ještě toto řešení.

Odpověděl: Marie Machková, tisková mluvčí, 04.09.2015 10:41

Kategorie dotazu:

Různé

Dotaz:

Dobrý den. Mám na Vás dva dotazy.Po přestěhování Bytového podniku na ulici Divadelní, zůstaly prázdné prostory na ulici Jungmanova. Co město zamýšlí s těmito prostory, které jsou již několik roků prázdné. A můj druhý dotaz. Před několika roky město udělalo anketu jestli by občané města chtěli opravit letní kino. Anketa vyzněla pro opravu a dnes čtu ve zpravodaji města, že má proběhnout diskuze s občany o využití pozemku. Mám za to, že anketou to bylo vyřešené. Ivan Bartoň

Zadal: Ivan Bartoň, 02.09.2015 14:57

Odpověď:

Dobrý den. Zmíněné prázdné nebytové prostory v Jungmannově ulici byly po přestěhování pracovníků bývalého bytového podniku do kanceláří v Divadelní ulici několikrát nabízeny k pronájmu. Vzhledem k jejich rozsáhlosti a obtížné oddělitelnosti se nenašel žádný zájemce o pronájem. Vedení města proto zvažuje, že by se změnil účel užívání těchto prostor a zrekonstruovaly by se na byty. Do konce roku bude osloven projektant, který by měl určit, zda je vůbec technicky možné rozdělit propojené prostory na bytové jednotky a ty pak nabízet k pronájmu. Téma "letní kino" je stále otevřené. Máte pravdu, že k této problematice již byla vypsána anketa. Zůčastnilo se jí 514 lidí. Město chce dát letnímu kinu větší prostor a vtáhnout do problematiky co nejvíce občanů. Proto také oslovilo fakultu architektury VŠB Ostrava, aby přispěla nápady studentů. Přišlo nám šest návrhů, každý byl vypracován pod odborným dohledem zkušených architektů a urbanistů. Tyto návrhy chceme veřejnosti představit. Poprvé budou vystaveny na městské slavnosti v sobotu 5. září v aule na radnici. Projekty nejsou závazné. Z každého lze využít například jen jistý prvek. Jediným cílem je poskytnout občanům co nejvíce informací a pak společně dojít k nějakému řešení. To bychom měli hledat společně na veřejném projednávání letního kina někdy na přelomu září a října. Přesný termím bude včas a dostatečně zveřejněn. Do té doby také budou projekty vystaveny.

Odpověděl: Marie Machková, tisková mluvčí, 04.09.2015 10:32

Kategorie dotazu:

Různé

Dotaz:

Dobrý den. Měl bych několik dotazů k ulici Komenského. 1) Nebylo by lepší, kdyby se vyměnily směry jednosměrek na ulici Hoblíkova, Žižkova? Aby se řidiči, kteří přijedou od Bezručové nemuseli otáčet v křižovatce? Spoustu řidičů jezdí dle paměti a myslím, že 1. září tam bude docela rušno. Spoustu děti, aut, otáčejících se aut /což bude docela nebezpečné/. A snad tam budou fungovat i policisté, protože někteří řidiči asi ani neví, co znamená zákaz vjezdu./zastaví před značkou, ale stejně jedou dál/ 2) Je super, že je tam pruh pro cyklisty, kteří mohou jezdit v protisměru. Chtěl bych se zeptat, zda je dle nějakého předpisu či nařízení EU nutné, aby retardér zasahoval do tohoto pruhu. Zvlášť pro mladší cyklisty to může být nebezpečné a musí kličkovat a tím se dostat do cesty. 3) Když už nebyl položen nový "koberec", což by bylo mnohem dražší, mohli by se opravit výmoly? Jeden velký je před školou Komenského 68 přímo uprostřed pruhu pro cyklisty, za přechodem. S přáním hezkého dne Roman Klumpler

Zadal: Roman Klumpler, 24.08.2015 18:39

Odpověď:

Dobrý den. Děkujeme za Vaši připomínku. Změna dopravního režimu v uvedené lokalitě byla koncipována tak, aby řidiči, kteří jedou například od Žiliny, nezajížděli do slepé Bezručovy ulice, ale aby ke školám dojeli po ulicích Riegrova a Nábřežní. Souhlasíme s Vámi, že 1. září bude v Komenského ulici velmi rušno. Dopravu tam alespoň v prvních dnech nového školního roku budou regulovat strážníci. Věříme, že si řidiči i chodci změnu v dopravě brzy osvojí. Samozřejmě, že to chce jistou dávku trpělivosti a tolerance. Pokud by to přece jen nešlo, čas na změnu je možný vždycky. Ale pojďme alespoň zkusit udělat něco pro větší bezpečnost školáků.

Zpomalovací prvky v pruhu pro cyklisty jsou skutečně nadbytečné, a proto jsme požádali pracovníky technických služeb o jejich odstranění. Zároveň jsme středisku místních komunikací uložili, aby odstranilo výmol před ZŠ Komenského 68. V ulici Komenského jsme původně chtěli udělat i nový asfaltový povrch. Ale vzhledem k tomu, že v příštím roce se tam bude provádět rekonstrukce vodovodu a plynovodu, opravíme silnici až po ukončení těchto výkopových prací.

 

Odpověděl: Marie Machková, tisková mluvčí, 26.08.2015 16:13

Kategorie dotazu:

Různé

Dotaz:

Přeji hezký den,potřeboval bych informaci,jaké objekty se staví,nebo budou stavět v průmyslové zóně na okraji NJ u firmy DHL.Předem Vám děkuji za Vaši odpověď.

Zadal: Janků Pavel, 21.08.2015 11:39

Odpověď:

Dobrý den. Podle sdělení developerské společnosti CTP, která má průmyslový park částečně ve vlastnictví a částečně v nájmu, se letos vedle haly DHL postavila výrobní hala pro podnik Halla Visteon Climate Control Corp. Nyní se na ploše 6 tisíc metrů dokončuje výstavba logisticko-výrobní haly. Tato hala je již z poloviny pronajatá, polovina na nájemníka čeká. Do zimy bude u této haly vybudováno i záchytné parkoviště pro kamiony.

 

Odpověděl: Marie Machková, tisková mluvčí, 25.08.2015 14:29

Kategorie dotazu:

Různé

Dotaz:

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaké jsou plány z letním kinem?Podle mě je tohle místo ideální pro děti školního ale i předškolního věku-můžou se zde předvádět divadelní představení a provádět různé školní akce během ranních či odpoledních hodin...na promítání filmů v noci je podle mě tohle místo dost špatné protože je důležité brát ohled na nemocnici takže kinu dávám jasnou stopku..Děkuji za odpověď a podrobné informace

Zadal: Lukáš, 19.08.2015 14:43

Odpověď:

Dobrý den. Děkujeme za podnět. Město se využitím letního kina dlouhodobě zabývá. Oslovilo katedru architektury VŠB v Ostravě a požádalo ji o návrhy, jak plochu využít. Se studiemi studentů bude veřejnost seznámena na veřejném projednávání, které se uskuteční v září. Pokud příjdete, můžete svůj podnět prezentovat osobně, což rádi uvítáme. Se studentkými návrhy se může veřejnost v předstihu seznámit už na městské slavnosti, kdy budou vystaveny v aule radnice. Tam budou vyvěšeny až do doby veřejného projednávání.

Odpověděl: Marie Machková, tisková mluvčí, 20.08.2015 09:54

Kategorie dotazu:

Různé

Dotaz:

dobrý den,rád bych se zeptal zda se dá nějak řešit problém opilých zedníků.momentálně v loučce zateplují panelák a neustále popíjí,problém je ten že chodí(vrávorají) po lešení a to mě dost znepokojuje.Je možno posílat hlídky na kontrolu nebo je to čistě jejich věc že pijou a ohrožují ostatní?bohužel jsem nenašel v zákoníku jak to přesně je,budu rád za bližší informace.Pěkný zbytek dne,Lukáš.

Zadal: Lukáš, 19.08.2015 13:56

Odpověď:Dobrý den. Váš podnět byl prostřednictvím Městské policie Nový Jičín přeposlán k posouzení a prověření Oblastnímu inspektorátu práce pro Moravskoslezský kraj a Olomoucký kraj.

Odpověděl: Marie Machková, tisková mluvčí, 20.08.2015 09:46

Kategorie dotazu:

Různé

Dotaz:

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat na hřiště u našeho domu Nerudova 257/6,jestli by nebylo možné vyřezat tam to ohromné křoví u pískoviště a popřípadě oplotit hřiště nízkým plotem jako to mají třeba na ulici Sportovní.Chodí tam psi do písku,někdy je tam sklo a podobně,člověk tak má někdy strach tam malé děti pustit.Pískoviště se pořád opravuje a pořád jsou tam vylámané ty dřevěné kůly,houpačka by taky snesla trošku údržby.Moc děkuju Schovánková Olga

Zadal: olga schovánková, 06.08.2015 13:19

Odpověď:

 

Dobrý den. Podle sdělení správce městské zeleně z odboru životního prostředí Ing. Olgy Kubálkové u pískoviště u domu Nerudova 6 v Novém Jičíně roste jalovec, který je solitérem v trávníku, je mohutný, pravidelně rostlý a především tvoří clonu od komunikace. Proto není záměrem ho odstraňovat ani ořezávat.Při posouzení na místě byly pracovnicí zaznamenány dvě nalomené suché větve, které budou odstraněny při běžné údržbě prostřednictvím střediska zeleně technických služeb.

 

 

Odpověděl: Marie Machková, tisková mluvčí, 20.08.2015 09:44

Kategorie dotazu:

Různé

Dotaz:

Dobrý den. Mohla by se na ulici Derkovu nainstalovat dopravní značka "pozor děti", snížení rychosti na 20km/h a přibližně v horní třetině i zpomalovací retardéry? Je sice pěkné, že policisté hlídají přechod přímo před ZŠ Tyršovou každé ráno ve školním roce, ale děti z 1. stupně ZŠ vcházejí do školy právě z Derkovy ulice a každé ráno je tam neuvěřitelný chaos, kdy rodiče, vozící děti do školy, chtějí zastavit co nejblíže vchodu, takže mezi přijíždějícími a odjíždějícími auty se motají děti. Navíc někteří rodiče, kteří nestíhají, vjedou do ulice Derkové plnou rychlostí a i já - dospělý člověk - mám často problém přejít na druhou stranu.

Zadal: Lenka Žurková, 18.08.2015 19:02

Odpověď:

Dobrý den. Děkujeme za podnět k dopravní situaci na ulici Derkova.

Jelikož dohlížím nad bezpečným přechodem dětí před ZŠ -Tyršova 1 v Novém Jičíně, znám poměrně dobře situaci i na Derkově ulici. Vzhledem k tomu, že rodiče dětí navštěvující tuto školu přivážejí své potomky až před vchod, a mnohdy zde jezdí rychle i na poslední chvíli, couvají a provádějí další manévry, které k bezpečnosti děti nepřispívají, mělo by se začít u nich. Dám podnět na vedení školy, aby tento problém v čase třídních schůzek s rodiči prodiskutovali a předešli tak možné dopravní nehodě. Vždyť stačí jen, aby dítě vystoupilo z auta v některé z přilehlých ulic a nebezpečí se sníží. Rodiče a děti by si také měli uvědomit, že nemohou ani v jednosměrné ulici přecházet silnici, kde se jim zlíbí, ale pokud je to možné, použít přechod pro chodce nebo bezpečné místo k přecházení. K instalaci dopravního značení a zpomalovacího retardéru není městská policie kompetentní, rajónový strážník, který má tuto ulici ve svém rajónu, předá pracovníkovi odboru majetku rozvoje a investic MěÚ Nový Jičín návrh s Vámi doporučeným značením.Ilona Majorošová, tisková mluvčí MěP  a preventistka

 

Odpověděl: Marie Machková, tisková mluvčí, 20.08.2015 09:38

Kategorie dotazu:

Různé

Dotaz:

Dobrý den, už je to nějaká doba co město dávalo dohromady podněty od občanů k vybudování, zlegalizování či úpravě cyklostezek, či jiných potřebných úpravách. Jak to vypadá s řešením? Je nějaká zakreslená mapa nebo stránka s informací co se řeší, řešit bude či nikoli? Děkuji.

Zadal: Pavel Šmuch, 23.07.2015 14:54

Odpověď:

Dobrý den. Podněty od občanů týkající se cykloinfrastruktury ve městě byly vyhodnocovány dopravním projektantem a byly zapracovány do strategického dokumentu Generel cyklistické dopravy Nový Jičín. Na základě tohoto dokumentu budou postupně připravována jednotlivá opatření. V současné době se tvoří projektová dokumentace pro vybudování cyklopruhu na ulici Palackého. "Cyklogenerel" si budete moci v brzké době prohlédnout na stránkách města.

Odpověděl: Marie Machková, tisková mluvčí, 12.08.2015 09:33

Kategorie dotazu:

Různé

Dotaz:

Dobrý den,byl bych rád kdyby policie dala kameru za kruhovým objezdem na začátek loučky někde jak je pekárna.Bohužel se zde každý den minimálně tak dvacet aut otáčí přes plnou čáru a tím nehorázně ohrožují provoz,myslím si že tohle je opravdu velice rizikové místo a budu rád když s tím konečně něco uděláte.Nasolte jim tvrdé pokuty těmto pacholkům ať si uvědomí že porušují dopravní předpisy!!

Zadal: Lukáš, 09.08.2015 09:38

Odpověď:

Dobrý den. Děkujeme za podnět k řešení. V současné době nemáme volnou kameru, která by šla na toto místo umístit. Všechny jsou instalované v dalších rizikových lokalitách. Je potřeba zjistit, zda se v uvedeném úseku vozidla skutečně otáčejí nebo jen sjíždějí na místo ležící mimo pozemní komunikaci. Ve druhém případě mohou řidiči plnou čáru V 1a přejet. Informaci předám rajónovému strážníkovi, který se na uvedený podnět zaměří.

Mgr. Jiří Klein, ředitel městské policie

Odpověděl: Marie Machková, tisková mluvčí, 10.08.2015 08:34

Kategorie dotazu:

Různé

Dotaz:

Dobrý den,asi před 2 roky jsem Vám psala ohledně problémů kolem domu Nerudova 5 a dosud se nic nestalo. - kolem domu je neuvěřitelné množství mravenců, kteří lezou až do bytů. Kolem domu jsou neudržované a zarostlé chodníky prolezlé mravenci(např. chodník směrem od Tonaku na ul. B.Benešové). - informovala jsem o neudržovaném hřišti za domem Nerudova 5, kde je jedna zhnilá lavička a druhá lavička se rozbila při stavbě hřiště. Hřiště je nyní o prázdninách velice využívané, bohužel ale i plné odpadků. Dříve jste slíbili, že požádáte o novou lavičku Technické služby. Měla bych prosbu jestli je možné dát na hřiště nové lavičky a vysypat hřiště kamínkama, protože když zaprší, tak hřiště je plné bláta a několik dnů ho nelze využívat. - když jsem se informovala na nový chodník kolem našeho domu, bylo mi řečeno, že je v plánu na rok 2015. Nyní se dělá chodník za domem Nerudova 7,9,11. Budou se dělat nové chodníky i za domem Nerudova 1,3,5, který je v původním a hrozném stavu a při velké dešti nám zatéká do domu. Nebezpečný chodník je také vedoucí od domu Nerudova 5 směrem k ul. B.Benešová, po kterém přejde hodně lidí směrem k domu na ul. Revoluční. Děkuji za informace a za vyřešení problémů.

Zadal: Radana Vejmělková, 28.07.2015 21:26

Odpověď:

Dobrý den. Uvedenou lokalitu na základě Vašeho podnětu osobně prošla pracovnice odboru životního prostředí Ing. Naděžda Davidová. V okolí bytového domu Nerudova č. 5 ale žádné mravence neobjevila ani na okapovém chodníčku ani na trávníku. Mravenci se nevyskytovali ani na asfaltovém chodníku Nerudova 1 -5, nebyli ani v pískovišti. Paní referentka zkontrolovala i hřiště mezi bytovými domy Nerudova 7 - 11 a Nerudova 13 - 17 (zde byl v loňském roce problém s chráněnými mravenci). Vše bylo v pořádku, a to i v kačírku hřiště. Pouze mezi betonovými dlaždicemi zámkové dlažby na chodníku ulice B. Benešové byl zjištěn výskyt mravenců, ale nezdál se nijak fatální. Foto a stručný záznam ze šetření na místě jsou k dispozici na odboru životního prostředí.

Pracovnice odboru majetku, rozvoje a investic paní Jana Horáková již zaslala na Technické služby Nový Jičín požadavek na opravu stávající betonové lavičky a žádost o instalaci nové lavičky. Na udusanou část zeminy pod závěsnou houpačku plánuje instalovat pryžový dílec.

V opravách chodníků na Nerudově ulici bude město pokračovat v roce 2016, a to za domem Nerudova 1, 3, 5. Opravit by se měl i úsek od domu Nerudova č. 5 směrem k ulici B. Benešové. Další práce budou odvislé od finančních možností města.

Odpověděl: Marie Machková, tisková mluvčí, 05.08.2015 17:13

Kategorie dotazu:

Různé

Dotaz:

Dobrý den, nedávno jsem se přistěhovala do NJ a chtěla bych se zeptat ohledně TŘÍDĚNÍ ODPADŮ - kov se třídí zvlášť nebo do směsného odpadu, předem děkuji za informace. S pozdravem Jarmila B.

Zadal: Jarmila Březovjáková, 25.07.2015 15:30

Odpověď:

Dobrý den. Děkujeme za Váš dotaz, z něhož je zřejmé, že patříte k té části populace, které životní prostředí není cizí a nechce kovy ukládat společně se směsným komunálním odpadem. Tato problematika byla letos našimi zákonodárci upravena tak, aby byla pro všechny občany zajištěna možnost třídit i kovový odpad. Naše město v tomto ohledu nemá s novým právním předpisem problém, neboť již léta je ukládání kovů řešeno přes sběrné dvory. Pokud tedy shromažďujete kovový odpad odděleně, pak jej můžete zanést do sběrných dvorů na ulicích Palackého nebo Propojovací, případně do nějaké sběrny. 

Odpověděl: Marie Machková, tisková mluvčí, 30.07.2015 10:14

Kategorie dotazu:

Různé

Dotaz:

Dobrý den, mohu se zeptat, proč na Galeria shopping byly odstraněny nápisy ? Děkuji.

Zadal: Lenka Moravcová, 29.07.2015 14:24

Odpověď:

Dobrý den. Mohla byste prosím dotaz upřesnit?

 

Odpověděl: Marie Machková, tisková mluvčí, 29.07.2015 17:00

Kategorie dotazu:

Různé

Dotaz:

Dobrý den, máme polovinu roku 2015 a já musím opět položit otázku " Kdy dojde k revitalizaci sídliště Riegrova". Protože jsem již na důchodu a dělám předsedu společenství jednoho domu Riegrova, tak se mě neustále ptají starší občané tohoto sídliště, kdy dojde k výměně starých asfaltových chodníků, osazení nových lávek mezi domy ap. Bylo by vhodné dojít se podívat po dešti na zcela zničené asfaltové chodníky (plné kaluží) mezi domy Riegrova 3-5-7 a 9-11-13, vč. spojovacích chodníků.Lidé z tohoto sídliště mají za to, že už by si toto sídliště zasloužilo vhodnou revitalizaci jako je na ul. Dlouhá, Mendelova, K. Čapka ap. Děkuji za odpověď a přeji příjemný den. Ducháček Josef

Zadal: Ducháček Josef, 27.07.2015 17:21

Odpověď:

Dobrý den. Revitalizace sídliště Bezručova - Riegrova započala v roce 2012 a byla rozdělena do šesti etap. Dosud byly realizovány dvě etapy. V rámci třetí etapy, která zahrnuje lokalitu s domy číslo 3, 5, 7, 9, 11 a 13, bude opraveno veřejné osvětlení, vybudovány nové chodníky, obnovena zeleň, vyměněn a doplněn mobiliář. Projektová dokumentace, územní rozhodnutí i stavební povolení již byly provedeny. Předpokládané náklady činí 10,7 milionu korun a realizace byla naplánována na letošní rok. Bohužel jsme od ministerstva pro místní rozvoj nezískali dotaci, proto o ni budeme znovu žádat na počátku příštího roku. Pokud budeme s žádostí úspěšní, práce začnou v roce 2016. 

 

Odpověděl: Marie Machková, tisková mluvčí, 29.07.2015 16:56

Kategorie dotazu:

Různé

První  «  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11  »  Poslední


Dotazy a odpovědi

(Registrace nebo přihlášení pro položení "Dotazu", popř. registrace pro "Odebírání novinek a informací". Registrace odebírání novinek a informací též kontejner viz níže pouze zadáním eMailu.)

Uživatel

  
               

Odebírání novinek a aktualit z dění ve městě eMailem

(Pouze zadáním eMailu se můžete přihlásit k odebírání novinek a informací.)                

POČASÍ

Počasí na nejbližší dny

27.11.2015
Oblačno
 1/5°C
 1/-3°C
28.11.2015
Zataženo
 1/5°C
 1/-3°C
29.11.2015
Zataženo s deštěm
 3/7°C
 5/1°C
               

Městské TV vysílání

Městské TV vysílání
Novojičínský expres 23. 11. 2015 Město má zájem o Hückelovy vily 8. ročník soutěže “Šikovné ruce” Aktuálně z dění v Novém Jičíně 23. 11. 2015 Novojičínský expres 20. 11. 2015 Nový Jičín získal na rekonstrukci bazénu dotaci 6. zasedání Zastupitelstva města Nový Jičín 19. 11. 2015 V Návštěvnickém centru si suvenýr sami vyrobíte Aktuálně z dění v Novém Jičíně 20. 11. 2015 Příprava vánočního jarmarku
Nový Jičín:
               

Televize Polar

televize Polar                

Navštivte Nový Jičín

video
Podívejte se na propagační film o Novém Jičíně.                


Vyhledávání

               

Kontaktní údaje

odkaz na nejkrásnější náměstí                
nejkrásnější nádraží                
cyklostezska                
vánoční jarmark                
               
turistické informační centrum

Oficiální stránky Turistického informačního centra Nový Jičín

logo Zdravé město                

Webová kamera

Pohled na Masarykovo náměstí, které snímá webová kamera              

Komunální odpad a psi za rok 2015

Krizové a mimořádné události

Cyklostezka Nový Jičín - Hostašovice

Katalog sociálních a souvisejících služeb

               

Kalendář akcí

               

Panoramata města

Panoramata města                

Virtuální prohlídky

               
banner                

Patička (Konec obsahové části)

Začátek HTML stránky
Úvodní stránka | Začátek HTML stránky | Mapa stránek | Prohlášení o přístupnosti | RSS | Autorizovaná oblast | Webmaster
Oficiální stránky Města Nový Jičín | Provozovatel: Městský úřad Nový Jičín | DESIGN BY ATELIER ŠAMAJ | © 2006 ADVICE.CZ